RailReed

Blogi

RR-i  kliendipäev Tallinna Rahvaülikoolis
Railreedil oli tähtis päev, esimene otsekohtumine klientidega.
Möödunud laupäev oli meie tiimi jaoks kõike muud kui vaikne. Pakkisime oma asjad, oskused ja kodinad, ning sõitsime kokku Tallinnasse, et kohtuda sealse rahvaülikooli telgedel kudumise edasijõudnute grupiga. Neid oli koos juhendajaga 5. Nendega liitusid kaks Soomes elavat jaapanlast, härra Hiroyoshi, kes on tööstusdisainer ja õpetaja, ning tema rõivadisainerist naine proua Kaori. Nad tulid koos ülilaheda omaleiutatud (ja patenteeritud) kaoriteljega, mida nad on müünud peamiselt Jaapanis. Railreedi nägid ja katsusid nad Mardilaadal, ning on sellest ajast meie tegemisi jälginud.
Meie rõõmuks tuli kohale ka Veinika Västrik, kes on OÜ Kangaspuu omanik ning telgedel kudumise juhendaja Tartu Kõrgemas Kunstikoolis.

Kliendipäeva toimumiseks olid kudujad saanud juba railreediga kudumist proovida, kuna meie eesmärk oli lisaks oma toote tutvustamisele ja inspireerimisele (ehk reklaamile), saada neilt tagasisidet. Tahtsime nende kohta kõike teada, ja veel rohkem tahtsime teada, mida nad arvavad leiutisest.
Omalt poolt näitasime neile kõiki Railreedi võimalusi, Kadi andis ülevaate meie tegevusest, progressist ning tulevikuplaanidest. Marta (kes on Railreedi tiimi muutuste tuules meie kõige uuem liige, ning varustab meid imeilusate kangastega) jagas oma kogemust ning õptitut, Anneli näitas RR-i kangast tehtud tooteid ja rääkis põgusalt, millega tuleb arvestada rõivakangast planeerides, kududes ning eset õmmeldes.
Kaoriteljel oli ka juba RR uuem ja parem mudel! Sest kuigi blogis on mõnda aega olnud vaikus, on selle vaikuse varjus käinud pidev tootearendustorm, mille vilju me lõpuks soastada saime:) juhhei!

Kuna Kuldsetel kudujatel oli üleval väiksemat sorti tikutopsitelg (sest see oli NII PISIKE), on nüüd selge ka see, et RR sobib väiksemat mõõtu kangastelgedele.

Kudujatele meeldisid Railreedi võimalused, nad rõhutasid seda, et see annab ka algajatele võimalused katsetada ja saada lihtsate sidustega erinevaid tulemusi. Edasijõudnutele annab see uutmoodi hingamise ja vabaduse. Ära märgiti ka railreedi imeline innovatiivsus - uuendus erialas ja tehnikas, kus keegi pole enam mõelnudki midagi muuta. Saime nippe toote parendamiseks ning infovoldiku täiustamiseks, ning loomulikult ka tellimuse:)
Neile meeldisid ka meie valmisesemed, sallid ja eriti jakk oma Marta kootud `väga erilise tundega ja maalilisest` (Kaori sõnad, ning meie tiim liitub selle kiitusega) kanga ja huvitava lõikelise lahendusega.

Meie rõõmustame!

pilte meie toredast päevast saate vaadata Railreedi FB lehelt


7ndal aprillil on ETVs ka Ajujahi 2016 hooaja esimene saade. Vaadake ja hoidke meile pöialt!EST