RailReed žürii ees. Anneli muljed Ajujahi pingelisest päevast.28. oli Ajujahi teine voor, mis eraldab terad sõkaldest ja 100st saab 30. Esitlusele läks pool tiimist: leiutaja-innovaator Kadi, tootearendaja-tõsiseltvõetavusefaktor Tõnis ja sõnasepast rõivadisainer Anneli (kes esitlusel küll ainult naeratas ja niisama ilus oli). Teine pool tiimist oli mõtetes moraalseks toeks.

See oli pikk päev täis adrenaliini, harjutamist, nalja naeru ja leiutamist.
Saime korralduse kohal olla kella 13:00, ja mitte hilineda. Eeskujulikud nagu me oleme, saime juba hommikupoolikul kokku, et veel harjutada, harjutada ja mis see Lenin ütleski, õppida. Noo ja kohvi juua, muidugi. Kohale läksime ka tubli närveldamisajavaruga, ja mis selgus – et aeg meie etteasteks on alles pisut enne nelja. Õnneks oli meeleolu ülev ja seltskond (ka kaasvõitlejate näol) tore, niiet aeg läks ruttu. Vahepeal saime kaamera ees itsitada ja endast 10sekundilise tutvustuse teha, ja ühtäkki seisimegi ukse taga, numbrid rinnas, ja kuulasime mis teibijoone taga kuidas seisma peame.
Au ja kiitus Kadile, kes esitlemise turmtule enda peale võttis,. Algselt oli Kadil plaanis, et me kõik võtame sõna, õnneks suutsime teda ümber veenda, ja pääsesime lihtsamalt. Kadi tõi kastanid tulest, ja lõpusõnana saime žüriilt kommentaari, et kui see kõik, mis rääkisime tõele vastab, oli tegu eilse päeva kõige innovaatilisema ideega!

Hip hip hurraa!

Innovaatilisus ON võimalik ka kõige traditsioonilisemas valdkonnas! 

Teise vooru tulemused tehakse avalikuks täna kell 16:30

Me oleme põnevil!

Seniks kuniks ja niikuinii ei jää me loorberitele istuma, tootearendustiim tegeleb hoolsalt ja hoogsalt tehnilise poole täiustamisega, ja mina sirgeldan ning plaanin esimesi tooteid, millega silmi saaks nuumata.

Tervitustega
Anneli


(Foto: Ajujahi FB lehelt)